Zkušenosti z call centra

Prohlédněte si názory našich tazatelů

Pavel19 let, student, Praha

Dozvěděl jsem se o společnosti Ipsos na internetových stránkách. Celou dobu, co spolupracuji s vaší společností, jsem moc spokojený. Za skvělé považuji to, že je práce možná i z domova a mohu si ji naplánovat podle svých časových možností.

Bohumila38 let, průzkum trhu, Praha

O společnosti jsem se dozvěděla od kamarádky, která je s práci dlouhodobě spokojena. Velice mě zaujala různorodost projektů a možnost se naučit něco nového. Společnost je velmi profesionální. Díky práci supervizorů dostávám okamžité zpětné vazby, takže mám možnost zdokonalovat se a také vyjádřit svůj názor.

Raushan nezaměstnaná

V době, kdy jsem přišla o práci, pro mě Ipsos byla velká opora. Z počátku jsem uvažovala pracovat pro IPSOS pouze na přechodné období, než najdu práci na HPP. Vzhledem k tomu, ze mě baví komunikace s lidmi a IPSOS nabízí flexibilní možnosti spolupráce, má skvělé supervizory a vstřícný přístup ke svým tazatelům, jsem se rozhodla zde pracovat nadále

Lucie Na mateřské

Dozvěděla jsem se, že Vaše firma nabízí práci za relativně dobré peníze a umožňuje práci z domova, což bylo to, co jsem hledala celou dobu, protože nejsem z Prahy, takže to dojíždění mi zabere čas a i samozřejmě projeté peníze. Moc se mi u Vás líbí, už jen to, že nemusím vyrážet někam ven, jen si sednu doma k počítači a můžu pracovat. Samozřejmě musím pochválit i slečny supervizorky, se kterými je vždy příjemná domluva a vždy, pokud je to v jejich silách, poradí.

Honza 39 let, Praha, nezaměstnaný

Pro společnost pracuji již od roku 2008 a to hlavně proto, že rád mluvím s lidmi a také se mi líbí možnost pracování z domova. Odměna je v porovnání s konkurencí příjemná.

Hanka Praha, nezaměstnaná

Ipsos mám ráda, do práce se vždy těším a to nejen na práci, ale i na své kolegy, se kterými máme pěkné vztahy. Libí se mi moderní prostředí a atmosféra, které zde vládne. V září jsem vyhrála v soutěži nový tablet, který mě moc potěšil.

Magdaléna 38 let, Praha, na mateřské

Ve společnosti jsem začala pracovat při mateřské dovolené. Jsem ráda, že jsem dostala možnost pracovat ve společnosti, která je známá a profesionální ve svém oboru.

Karolína 24 let, Vestec, studentka

Ve společnosti jsem začala pracovat v roce 2006 jako studentka střední školy na pozici tazatele v call centru. Práce mi vyhovovala z důvodu, že jsem si mohla volit směny dle svých časových možností. Po čtyřech letech jsem dostala nabídku na práci supervizora, kterou jsem dělala tři roky. V současné době již společnosti pracuji jako project manager.